İlkay İlknur

Yenilenen Blogum

April 01, 2012

Merhaba,

Uzun süreden beri aklımda olan bir düşünceyi bugün itibariyle uygulamaya dökmüş bulunuyorum. Blogumun eski tasarımını açıkcası oldukça sıkıcı buluyordum.(İtiraf edebilirim artık ;) ). Her ne kadar çok fazla kullanıcı deneyimi  ile ilgili bir çalışmam olmasa da en azından blogumdaki okurlara güzel bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyordum. :)

Aklımda Metro design ile ilgili bir tema vardı ve sonunda beğendiğim bir temayı alıp uyarlamaya çalıştım. Bu arada bir diğer önemli değişiklikte blogun altyapısında meydana geldi. Blog artık BlogEngine.NET altyapısı üzerinde değil Wordpress üzerinde koşuyor olacak :). Açıkcası wordpress kullanmaya başladıktan sonra ben blog sistemi kullanmamışım dedim kendi kendime.

Bu geçiş süreci benim için biraz sanıcılı oldu diyebilirim. Blogda gezinirken birkaç ufak tefek hata ile karşılaşabilirsiniz. Bunları da bana bildirebilirseniz en kısa zamanda ilgili değişiklikleri yapıyor olurum.

Blog tasarımını da yeniledikten sonra artık rahat bir nefes alıp yazılarıma devam edebilirim. Çok yakın zamanda yeni yazılarımı yayınlıyor olacağım. Takipte kalın ;)

Bu arada Nisan ayı içerisinde İstanbul'da olanlara bir süprizim olacak. Onu da bu hafta içerisinde öğreniyor olursunuz diye düşünüyorum ;)

Görüşmek Üzere,